Napísal: Administrator Kategória: Extraliga ženy
Uverejnené 06. november 2017
Vytlačiť

ukf-spisVolley project UKF Nitra - BK97 Stova Spišská Nová Ves 3:0 (18, 18, 17)

UKF Nitra: de Paula 4, Richweissová 9, Müller 5, Do Monte 6, Konečná 9, N. Stümpelová 15, libero Španková (Frindtová 4, Poláčková 0, Hradecká 1)

Nitra bola v zápase lepším tímom, ale víťazstvo sa rodilo veľmi pomaly. Hosťujúce hráčky do polovice prvého setu dokonca viedli, ale postupne Nitra predvádzala úspešnú útočnú hru a vyhrala prvý set 25:18. Druhý set mal podobný priebeh, ale vysokoškoláčky už nepustili Spišskú do vedenia a zvládli aj túto časť zápasu 25:18. Nitra mala navrch aj v tretej časti a domáci ukončili zápas v troch setoch.

Najlepšia hráčka zápasu (MVP): Nikola Stümpelová (UKF Nitra)

Martina Konečná (kapitánka Nitry): "Som rada za víťazstvo v troch setoch. Aj napriek tomu, že sme nehrali úplne najlepšie. Bolo tam veľa našich zbytočných chýb. Dôležité je, že sme tento zápas dotiahli do víťazného konca."