Napísal: Administrator Kategória: Extraliga ženy
Uverejnené 27. november 2017
Vytlačiť

ukf-copVolley project UKF Nitra - COP Nitra 3:0 (21, 17, 20)

UKF: De Paula 1, Richweissová 9, Müller 8, Do Monte 5, Konečná 6, N. Stümpelová 14, libero Španková (Hradecká 1, Ondrejková 2). Tréner: T. Sarna.
V prvom sete sa začalo pomerne vyrovnane a oba celky sa ťahali po bodoch. Domáce hráčky však záver setu zvládli a ujali sa vedenia 25:21. V druhom sete boli hráčky UKF lepším tímom a jasne dominovali na palubovke. V tretej časti sa COP snažilo ešte niečo so zápasom spraviť, ale nitrianske derby zvládlo lepšie UKF Nitra a zapísalo sa i plný bodový zisk do tabuľky.

COP: M. Stümpelová 1, Magdinová 4, Zimová 6, Krajčírová 5, Jurášová 11, Körmendyová 3, libero Žúdelová (Sivičeková 1, Konárová 0). Tréner: M. Maličký.
Najlepšia hráčka zápasu (MVP): Sabrina Müller (UKF Nitra)

Teemu Sarna, tréner UKF: "Dnes sa hral priemerný volejbal. V zápase, v ktorom sme boli favoritom, sme získali tri body bez straty setu, pracujeme ďalej."