Napísal: Administrator Kategória: Extraliga ženy
Uverejnené 06. apríl 2018
Vytlačiť

nr-kezmarok-3miestoExtraliga žien, o 3. miesto - prvý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):
Volley project UKF Nitra - KV MŠK Oktan Kežmarok 3:1 (17, 17, -24, 16) - stav série 1:0

Nitra: De Paula 4, Richweissová 13, Müller 7, Lukovič 17, Konečná 7, N. Stümpelová 13, libero Španková (Frindtová 3, Poláčková 1, Hradecká 3). Tréner: T. Sarna.

Nitra začala prvý zápas o tretie miesto lepšie a prvé dva sety nielenže skončili rovnakým výsledkom, ale mali aj podobný priebeh. Tretí set však domáce hráčky stratili koncentráciu a prehrávali hneď v úvode 0:5. Vyrovnať skóre sa Nitre podarilo až v stave 18:18 a následne sa oba celky ťahali po bodoch až do stavu 24:24. Kežmarok previedol lepší útok a podarilo sa mu vyhrať set 24:26. Vo štvrtej časti si už Nitra dala pozor a domáce hráčky si vypracovali náskok, ktorý udržali až do konca stretnutia. UKF Nitra teda zvíťazila v prvom zápase 3:1 a ujala sa vedenia v sérii 1:0.

Teemu Sarna (tréner UKF): „Bola to pomerne veľmi rýchla hra. Snažil som sa dievčatá namotivovať aby sme od úvodných minút hrali našu hru. Ani štvrtý set nebol ideálny z nášho pohľadu, ale dôležité je to, že sme ho vyhrali a zvládli tak celý zápas."

Martina Konečná (kapitánka Nitry): „Prvá dva sety boli fajn. Ešte pred tretím nás tréner upozorňoval, ale aj tak sme ho prehrali. Musíme si na to dávať pozor."

CELÁ FOTOGALÉRIA

Generálny partner

Hľadáme, tešíme sa naňho!

Hlavný partner

ukf-logo

HagardHal

Nitra-logo

Partneri

 

 

Erima

demi-sport

vachut

 ORGECO logo

asic

sanasport

saus-lepsie

Mediálny partneri

 

mojanitra

MY

Tv-nitricka

tv-com.cz